Projektant produktu / Industrial Designer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Projektowanie produktów, mebli i opakowań
• Modelowanie i prototypownie
• Wsparcie w tworzeniu projektów wnętrz oraz stoisk targowych
• Poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji do ustalonych założeń
• Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Pasji do projektowania
• Kreatywnego podejścia do projektowania
• Umiejętności szkicowania i wizualizowania koncepcji
• Doświadczenia w projektowaniu i znajomości ergonomii
• Biegłej znajomości programów Solid Works oraz PhotoView 360
• Znajomości programów graficznych z Adobe Design Suite
• Zainteresowania designem, śledzenia trendów i nowych technologii
• Umiejętności pracy w grupie
• Znajomości języka angielskiego
• Dobrej organizacji pracy i terminowości

OFERUJEMY:

• Stabilną prace w pełnym wymiarze godzin
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Ciekawą pracę w kreatywnym zespole
• Przyjazną atmosferę

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

j.husarska(at)husarska.pl z dopiskiem „rekrutacja: projektant produktu

Prosimy o dodanie następującego dopisku w CV i na zgłoszeniu:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

PR Manager

Empty section. Edit page to add content here.