SanSwiss – BlackLine

to nowa kolekcja kabin prysznicowych SanSwiss z elementami w tonacji matowej czerni. Stanowi doskonałe połączenie maksymalnej funkcjonalności produktu z minimalistyczną estetyką formy.

Annea Black

to minimalizm i klasyka w czystej postaci. Proste linie, subtelne detale i delikatnie podkreślone czarne kontury to cechy, dzięki którym bezramowa seria kabin Annea jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej nowoczesnej i eleganckiej łazienki.

Solino Black

to idealna kompozycja spójnych detali, harmonijnych form i mocnych akcentów czerni. Praktyczna, wyróżniający mnogością rozwiązań i prostotą formy. Gładkie satynowe wykończenie oraz kontrasty faktur tworzą niepowtarzalny styl, idealnie oddający modernistyczny klimat łazienki.

Top Line S Black

to spokojne, symetryczne kształty w subtelnej czarnej oprawie. Wysoka wygoda użytkowania oraz najwyższa jakość elementów dają gwarancję luksusu, komfortu i niezawodności. Elegancja formy wraz ze szlachetnym wykończeniem są inspiracją do stworzenia nowoczesnej, ekskluzywnej aranżacji łazienki.

Walk In Back

to idealne rozwiązanie do loftowej aranżacji łazienki.Mocno zarysowane kontury, geometryczne podziały i ekspresja czarnych linii podkreślają metropolitalny i nowoczesny design przestrzeni. Wolnostojące tafle szkła kreują nowy wymiar przestrzeni kąpielowej, łamiącej dotychczasowe standardy w architekturze wnętrz.

Czarny

to kolor inspiracji. TAJEMNICZY, ELEGANCKI I ZMYSŁOWY.
Ujęty w linie, kształty i proporcje tworzy kompozycje idealne,harmonijnie współgrające z każdym rodzajem wnętrza. Jest klasyką trendów i ekstrawagancją współczesnego designu.
CUSTOMER:
Sanswiss
DESIGNERS:
Jadwiga Husarska-Sobina, Andrzej Sobina, Łukasz Mikoda, Magdalena Pasternak, Izabela Rachwał, Stefan Hamiga
DATE
October 5, 2018