Title Image

MaxLiving – Infinity

Sypialnia Infinity to modułowa sypialnia, która została zaprojektowana z myślą o zmieniających się potrzebach użytkowników. Posiada moduły wezgłowia, które są tapicerowane i można je dowolnie dokładać, zależnie od wielkości pomieszczenia, w którym będzie znajdować się łóżko.

Rozpoczynając projekt zadaliśmy sobie pytanie jak wygląda otoczenie naszego łóżka na co dzień, co znajduje się w pobliżu i jakie rzeczy przechowujemy obok siebie. Dlatego istotną kwestią było zaplanowanie miejsca na odłożenie telefonu komórkowego, książki czy kubka z ciepłą herbatą, a także rozwiązanie kwestii ładowania urządzeń.

Sypialnia i wezgłowie otaczają osobę korzystającą z niego, budując uczucie przytulności w sypialni. Mogą się zakręcać tworząc funkcję parawanu lub ściśle sąsiadować ze ścianą pokoju.

Sypialnia została zaprojektowana z materiałów takich jak drewno oraz wysokiej jakości tapicerki, wykończonej skórą w jasnych kolorach. Odpowiada to wartościom marki MaxLiving, gdzie przy produkcji wykorzystywane są naturalne materiały najwyższej jakości.

Łóżko wymiarami pasuje do standardowych typów materacy dostępnych w ofercie różnych producentów. Dodatkowo łóżko znajduje się na stopie, dzięki czemu nie ma problemów z utrzymaniem czystości pod łóżkiem. Mebel posiada zaoblenia, dzięki czemu nawet zaspana osoba nie obije się o kant łóżka. Częścią projektu jest komoda, która posiada tapicerowane fronty i jest miękka i przyjazna.

Projekt otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Max-Fliz.

Klient

Maxliving

Projektanci

Jadwiga Husarska-Sobina, Klaudia Kasprzak, Katarzyna Gierat, Magdalena Paleczna

Date

28 października, 2016

Category

meble, Projekty

Tags

infinity, konkurs, max fliz, max living, projekt