Title Image

Magsy – torba

Założeniem projektu było wyjście na rynek z torbą spacerową, która nie stygmatyzuje matek, ani ojców. Wygląd i kolorystyka zostały tak zaprojektowane, by z torby mogli korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

 

Podczas trwania projektu rodzice testowali prototypy torby a ich uwagi zostały uwzględnione w dalszym projektowaniu.

 

Głównymi funkcjami Magsy jest pojemność, kompaktowość oraz wykonanie z dobrej jakości materiałów i staranne wykończenia.

 

Torba została zaprojektowana z myślą o aktywnych rodzicach. Mimo niewielkiego rozmiaru torby, można spakować do niej wiele akcesoriów potrzebnych do zabrania na spacer czy dłuższy wyjazd. 

 

Dotychczas każdy spacer czy dłuższa wyprawa wiązała się z zabieraniem kilku toreb. Dlatego niewątpliwą zaletą Magsy jest jej pojemność. Mieści się do niej nawet 15-calowy laptop, dlatego doskonale się sprawdzi dla pracujących rodziców. Po bokach torby znajdują się gumowe paski, które doskonale trzymają butelki czy bidony.

 

Magsy posiada wiele przydatnych kieszonek i przegródek. Do wyposażenia dołączony jest przewijak, który jest łatwy w czyszczeniu. Ponadto do torby można dopiąć saszetkę, która posiada specjalny pasek, umożliwiający założenie jej na rękę. Dzięki temu można zabrać ze sobą najcenniejszymi rzeczy (telefon, portfel, klucze) np. gdy rodzic odchodzi na chwilę od wózka.

 

Torbę można nosić w ręce, na ramieniu. Można ją również przypiąć do wózka lub przepiąć szelki i założyć jako plecak. Forma plecaka jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwala nam wziąć dziecko na ręce.

 

Główne funkcje torby i możliwość jej przeobrażania zostały zaprezentowane w animacji poklatkowej wykonanej przez Panopticon Films.

Klient:

Magsy

Projektanci:

Magdalena Paleczna, Ewa Parfianowicz

Date

28 czerwca, 2017

Category

produkt, Projekty

Tags

design, husarska, husarska design studio, magsy, plecak, projekt, torba, torba spacerowa