Title Image

Kamet – Stoisko i Ekspozytor

 

Głównym założeniem projektu było wykorzystanie technologii gięcia, spawania i cięcia laserowego czyli narzędzi, które wykorzystuje Kamet w swojej codziennej pracy tj. produkcja elementów poszycia i podwozia autobusów i autokarów.

 

Wszystkie elementy stoiska zostały wykonane w zakładzie z aluminiowych modułów, które łatwo było przetransportować i zmontować na miejscu.

 

Charakterystycznym elementem stoiska był podświetlony ekspozytor produktów, przypominający laboratorium, a w przekroju przedstawiający najwyższą jakość spawów, które prezentuje Kamet.

 

Głównym elementem stoiska był ekran tzw. video wall, na którym wyświetlono film i animacje zrobione przez Panopticon Films, dzięki którym można było jeszcze bliżej poznać firmę Kamet i jej produkty.

 

Uwagę widzów przyciągał Oculus Rift, gdzie w przestrzeni wirtualnej był prezentowany autobus z zaznaczonymi elementami wyposażenia, wykonywanymi przez Kamet. Był to element, który wyróżniał stoisko Kamet na tle innych stoisk prezentowanych podczas targów Busworld Kortrijk.

Klient:

Kamet

Projektanci:

Jadwiga Husarska-Sobina, Magdalena Paleczna, Klaudia Kasprzak

Date

21 kwietnia, 2017

Category

produkt, Projekty, przestrzenie

Tags

husarska, husarska design studio, kamet, stoisko