team_image
Design Manager / CEO

Jadwiga Husarska-Sobina

Absolwentka i konsultantka na Wydziale Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na MOME w Budapeszcie. Projektowała dla Austeria, Interform, FlooredMedia Co., Nowy Styl Groupe oraz Paged S.A. Została odznaczona przez UNDP tytułem „Anioła ekonomii społecznej” za wsparcie w rozwoju marki WellDone na rzecz Fundacji Być Razem.

team_image
Dyrektor zarządzający

Andrzej Sobina

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją w psychologii reklamy i mediów. Z zamiłowania filmowiec i absolwent Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa. Pracował przy strategiach i kampaniach reklamowych największych marek w Polsce. Właściciel firmy Panopticon FIlms zajmującej się produkcją filmów reklamowych i animacji.

team_image
Projektant produktu

Magdalena Paleczna

Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Zajmuje się projektowaniem produktu, mebli oraz grafiką. Otrzymała stypendium rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie dla najlepszych studentów w roku akademickim 2012-2013 oraz stypendium na wyjazd CEEPUS 2013 na Universytet Tomasa Baty w Zlinie w Czechach.

team_image
Projektant produktu

Ewa Parfianowicz

Absolwentka Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Na obu uczelniach wyróżniona stypendium rektora dla najlepszych studentów. Uhonorowana dyplomem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Laureatka międzynarodowego przeglądu prac dyplomowych Graduation Projects 2014. Jej prace można było oglądać na krajowych i zagranicznych wystawach, m.in. Dutch Design Week 2015 czy Arena Design 2015 Poznań.

team_image
Projektant produktu

Klaudia Kasprzak

Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Otrzymała stypendium rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie dla najlepszych studentów. Studiowała również wzornictwo na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na nowy produkt dla marki WellDone. W wolnych chwilach chętnie poznaje tradycyjne materiały i technologie.

team_image
Projektant produktu

Maciej Niemiec

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. E.Gepperta. Ukończył studia podyplomowe na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Projektowanie jachtów. Finalista konkursu „Young Design 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Współautor zwycięskiego projektu, przygotowanego podczas warsztatów projektowych „Luksusowe Wnętrze Jachtu” organizowanego przez Delphia Yachts i Kaniewski Studio.

team_image
Autodesk Maya 3D Artist

Rafał Kośmider

Absolwent Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa w Krakowie ze specjalizacją w grafice 3D. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w agencjach reklamowych i domach produkcyjnych. Pracował przy realizacji reklam, filmów dokumentalnych, promocyjnych i fabularnych. Specjalizuje się w grafice 3D oraz w wizualizacjach produktów i koncept artach.

team_image
Projektant grafiki

Izabela Rachwał

Absolwentka studiów podyplomowych Grafika Komputerowa na AGH oraz na Wydziale Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Jej praca magisterska na Wydziale Geologii AGH została wyróżniona m.in. za bogatą dokumentację makro fotograficzną. Fotografia i projektowanie to jej pasja, którą rozwija od lat uczestnicząc w licznych warsztatach klasycznych technik graficznych. Ważny jest dla niej minimalizm oraz dbałość o najmniejszy detal.