Husarska Design Studio zaprojektowała pawilon Gatta Intimate na Łódź Design Festival!

Na tegoroczny Łódź Design Festiwal Husarska Design studio przygotowała wyjątkowy sensualny pawilon, który cieszył się ogorzałym zainteresowaniem. Tym razem skupiamy się na projektowaniu emocji i pobudzeniu zmysłów takich jak dotyku, wzroku, zapachu czy słuchu. Pokazaliśmy świat marki Gatta poprzez nowe doświadczenia oraz doznania.

Kuratorem wystawy była Jadwiga Husarska-Sobina.
Projekt: Husarska – Design Studio / Jadwiga HusarskaEwelina Rachwał i Klaudia Kasprzak

Projekt stoiska marki WellDone na Tendence 2017

Targi Tendence 2017 we Frankfurcie powoli dobiegają końca. Niezwykle nam miło, że w tym roku mogliśmy pomóc Fundacji Być Razem i zaprojektować stoisko dla ich marki WellDone Dobre Rzeczy. Gratulujemy również sukcesu międzynarodowego. Podkładowca (zestaw podkładek filcowych pod gorące i zimne napoje), projekt: Aleksandra Michałowska; Drzewko Puzzle 3d, projekt: Urszula Mas oraz Szachy, projekt: Andrzej Klisz wprowadzają markę WellDone na rynek japoński.

READ MORE

Śląskie Forum Innowacji 2017

Podczas Śląskiego Forum Innowacji w ramach Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 zaprezentowano aktualne trendy oraz wyzwania dotyczące rozwoju technologicznego w wybranych branżach kluczowych dla województwa śląskiego. Jedną z nich była medycyna.

W trakcie panelu Medycyna i Design Thinking – Regionalna Inteligentna Specjalizacja, rozmawialiśmy o osiągnięciach oraz współpracy projektantów i śląskich producentów wyrobów medycznych. CEO Husarska Design Studio Jadwiga Husarska opowiadała o sukcesie robota rehabilitacyjnego Luna EMG od EGZOTech.

 

 

Nagroda Specjalna dla ALDO w konkursie Śląska Rzecz

Kolekcja ALDO (krzesło i hoker) zaprojektowana dla Paged Meble po raz kolejny wyróżniona.

 

Projekt autorstwa Magdaleny Palecznej i Jadwigi Husarskiej otrzymał Nagrodę Specjalną w kategorii ‚Produkt’ w prestiżowym konkursie Śląska Rzecz. Była to XII edycja konkursu.

 

W ubiegłym roku wyróżnienie w konkursie otrzymał nasz robot rehabilitacyjny Luna EMG, zaprojektowany dla EgzoTECH.

 

Najmodniejsze miasto Mediolan. Natura, funkcjonalność i zabawa kolorem wśród głównych trendów wnętrzarskich 2017/2018

Na portalu biznes.meble.pl nasze projektantki, w składzie Jadwiga Husarska-Sobina i Klaudia Kasprzak, opowiadają o największych wnętrzarskich trendach z Salone del Mobile Milano.

 

Po więcej szczegółów oraz zdjęcia odsyłamy do artykułu „Najmodniejsze miasto Mediolan. Natura, funkcjonalność i zabawa kolorem wśród głównych trendów wnętrzarskich 2017/2018”.

Red Dot Award dla Husarska Design Studio za innowacyjny projekt robota rehabilitacyjnego Luna EMG.

Luna EMG została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół i uwzględnieniem potrzeb zarówno pacjenta jak i rehabilitanta. Przyjemne, organiczne kształty budzą zaufanie nawet najmłodszych pacjentów, których rehabilitacja jest największym wyzwaniem. Urządzenie posiada szereg udogodnień, które ułatwiają wykonywanie codziennej wielogodzinnej pracy. Obudowa robota jest ergonomiczna, łatwa w obsłudze i intuicyjna. Jest to pierwszy robot na świecie, który wykorzystując elektromiografię (EMG) pozwala aktywnie ćwiczyć osobom cierpiącym na schorzenia nerwowo – mięśniowe, nawet z zaawansowanym zanikiem mięśni. Zamiast tradycyjnych ćwiczeń, zaproponowaliśmy gry interaktywne. 

HUSARSKA NA SALONE DEL MOBILE MILANO 2017

Jadwiga Husarska wraz ze sowim zespołem bierze udział już po raz dziewiąty w międzynarodowych targach Salone del Mobile Milano 2017.

Studio będzie uczestniczyło w premierze swojej najnowszej kolekcji krzeseł Modu, Argo i Omni, zaprojektowanej dla Paged. Z projektantami będzie można spotkać się na stoisku nr D26 w pawilonie 8. Wszystkich zainteresowanych – zapraszamy do spotkania i rozmowy.

Na stoisku będzie można zobaczyć też wyjątkowe krzesła i hakery z kolekcji Aldo zaprojektowane przez Jadwigę Husarską i Magdalenę Paleczną.

Kolekcja Modu zaprojektowana przez Anne Sanetrę pod okiem Jadwigi Husarskiej będzie dominującym elementem wystroju tegorocznego stoiska.

Krzesła Omni i Argo współtworzone prze Klaudię Kasprzak uzupełniają ofertę Paged Collection o meble biurowe i domowe.