Wystawa „Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989.”

Jak zmieniał się polski dizajn po 1989 roku? Co mówią o nas zaprojektowane w tym czasie przedmioty?
Tego wszystkiego można dowiedzieć się na wystawie „Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989.” otwartej w ostatnią niedzielę w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Wśród eksponatów znajdziecie nasz projekt – robot rehabilitacyjny Luna EMG od EGZOTech, którego autorami są projektanci i inżynierowie: Jadwiga HusarskaPaulina Kordos, Michał Mikulski i Paweł Soja.

Must Have 2018 dla naszego biurka Omni!

Projekt przygotowany przez nas dla Paged Meble zyskał uznanie jury Lodz Design Festival. Dziękujemy!
Brawa dla naszych projektantek – Klaudia Kasprzak & Jadwiga Husarska

Omni to niewielkie, minimalistyczne biurko do domu, posiadające funkcjonalne schowki oraz szuflady do przechowywania. W łatwy sposób daje się dostosować do każdego wnętrza. Jasna kolorystyka biurka pomaga rozświetlić wnętrza, co jest istotne zwłaszcza w przypadku małych mieszkań. Moduły skrytek biurka można przekładać i tym samym wykorzystywać przemiennie.

Targi oświetlenia Light+Building 2018

Kolor – forma – technologia, czyli nasza krótka fotorelacja z targów Light+Building, które odbyły się we Frankfurcie nad Menem w dniach 18-23 marca.

Light+Building są jednymi z największych i najbardziej prestiżowych targów oświetleniowych. Tegoroczną edycję zdominowały zagadnienia związane z wzrastającą rolą technologii smart w naszym codziennym życiu, określaną jako „Smartification”. Mieliśmy możliwość obserwowania inteligentnych systemów oświetleniowych oraz najnowszych technologii zapewniających energooszczędność, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Wracamy bogaci w nowe, ciekawe inspiracje oraz wiedzę dotyczącą najnowszych osiągnięć i rozwiązań w dziedzinie oświetlenia.

Aldo we włoskim towarzystwie

Projektanci wnętrz ze Studia Quadra w swoich projektach bardzo często umieszczają meble i oświetlenie rodzimych producentów. W jednej z najnowszych aranżacji biurowych, w pomieszczeniu kuchni, wykorzystali krzesła Aldo naszego projektu (prod. Paged Meble), które świetnie prezentują się we włoskim towarzystwie – Nolita (prod. Interra Designs Pedrali), jako oświetlenie specjalne Frame (prod. KASPA).

Fot. Studio Quadra

4 Design Days 2018

4 Design Days 2018 – święto architektury i designu, na którym nie mogło nas zabraknąć.

Podobnie jak w roku ubiegłym, spotkaliśmy się w Katowicach z pasjonatami dobrego designu. Rozmawialiśmy o nowych kierunkach ekspansji polskiego designu podczas panelu „Zmierzamy tam, by być jeszcze lepsi”. Natomiast wspólnie z panelistami debaty „Zaprojektuj mi to pięknie!” próbowaliśmy stworzyć receptę na idealny związek producent – projektant.

Za rok z pewnością dołączymy do tego wydarzenia, które stwarza możliwość dyskusji na temat perspektyw i kierunków rozwoju nowych trendów w dziedzinie projektowania.

Forum Dobrego Designu 2017

FUTURE OF DESIGN to hasło tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbyło się 6 grudnia w Warszawie.
900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy – wszystko dotyczyło przyszłości designu oraz jego najważniejszych aspektów.

Jak będą wyglądały przestrzenie biurowe? Jak zmienią się przestrzenie, w których pracując spędzamy większość naszego czasu? Na te pytania próbowali odpowiedzieć uczestnicy panelu dyskusyjnego Workplace stories. Najnowsze trendy w aranżacji biur., a wśród nich CEO Husarska Design Studio Jadwiga Husarska.

Fot. Tomasz Wawer/PTWP

EUFORMA inspiruje – spotkanie dla projektantów wnętrz

Wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu! W ostatnią środę Jadwiga Husarska wzięła udział w spotkaniu architektów i projektantów wnętrz „Euforma inspiruje”, zainicjowanym przez Euforma – wnętrza Made in Poland. Opowiadała o kulisach powstawania mebli projektowanych dla Paged Meble.

Interesujące rozmowy na temat procesu projektowania mebli, inspirujące wymiany pomysłów i doświadczeń w tej dziedzinie – to wszystko odbyło się w Euforma – wnętrza Made in Poland w Warszawie.

Dziękujemy za zaproszenie na tak ciekawe wydarzenie!

Fot.: Wojciech Surdziel / wosu.pl

Łódź Design Festival już za nami!

Lodz Design Festival już za nami! To był niezwykle intensywny tydzień, pełen wrażeń i spotkań z przyjaciółmi z branży. A teraz na spokojnie wspominamy dni wypełnione inspirującymi wydarzeniami – wystawami, dyskusjami, wykładami i warsztatami. Serdecznie gratulujemy naszej projektantce Klaudia Kasprzak wyróżnienia w konkursie Dobrą Rzecz Zaprojektuj organizowanym przez WellDone Dobre Rzeczy.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz sensualny pawilon Gatta oraz tym, którzy brali udział w ciekawym panelu dyskusyjnym O kobietach, psychologii i designie.
Do zobaczenia w Łodzi już za rok!

Husarska Design Studio zaprojektowała pawilon Gatta Intimate na Łódź Design Festival!

 

Na tegoroczny Łódź Design Festiwal Husarska Design Studio przygotowała wyjątkowy sensualny pawilon, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem skupiliśmy się na projektowaniu emocji i pobudzeniu zmysłów takich jak dotyk, wzrok, zapach czy słuch. Pokazaliśmy świat marki Gatta poprzez nowe doświadczenia oraz doznania.

Kuratorem wystawy była Jadwiga Husarska-Sobina.
Projekt: Husarska – Design Studio / Jadwiga HusarskaEwelina Rachwał i Klaudia Kasprzak